مشاوره رایگان مالیاتی
مشاور مالیاتی یکی از خدماتی است که در مرکز مالی اقتصادی همت تراز ارائه می شود. مشاور مالیاتی انواع مختلفی دارد. در مشاور مالیاتی رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز شما می توانید از طریق تماس تلفنی ما،  مشاوره رایگان دریافت کنید و یا می توانید سوالات مالیاتی خود را از طریق فرم مشاوره رایگان مالیاتی مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما دوستان باشند.

همچنین شما می توانید به صورت حضوری نیز به دفتر مشاوره مالیاتی ما مراجعه نماید و از راهنمایی های مشاور مالیاتی نهایت بهره را ببرید. در مشاوره به صورت حضوری به شما این امکان را می دهد که تمامی اسناد و مدارک خود را به صورت حضوری به کارشناس مالیاتی ارائه دهید و مشاور مالیاتی با استناد به مدارک بهترین مشاوره را به شما ارائه دهد.

بهترین کارشناس مالیاتی ما در مرکز مالی اقتصادی همت تراز در سریع ترین زمان پاسخگوی شما بر اساس جدیدترین قوانین مالیاتی می باشند و شما می توانید پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

مشاور مالیاتی یا مشاور امور مالیاتی، به فردی گفته می شود که در زمینه امور مالی و حسابداری آموزش دیده و شناخت بالایی از حقوق مالیاتی دارد.

مشاور مالیاتی به عنوان حسابدار رسمی و یا نماینده مالیاتی ثبت شده که در امور قانونی مالیات و برنامه ریزی و مشاوره ی مالیاتی خبره است و در طیف گسترده ای به افراد و شرکت ها مشاوره می دهد. این افراد نه  تنها دانش کافی در زمینه ی مالی و حسابداری مالیاتی، بلکه اشراف کامل به قوانین حقوقی مالیاتی نیز دارند و به همین علت به این مشاورین مالیاتی، وکیل مالیاتی هم گفته می شود.

وظایف مشاوران مالیاتی

با توجه به کوچک یا بزرگ بودن سازمان، وظایف متفاوتی برای مشاور مالیاتی وجود دارد، که این نقش ها قابل تغییر هستند. در زیر برخی از نقش ها و وظایف مشاورین مالیاتی مورد بررسی قرار گرفته است.

– مشاوره کسب سود بیشتر

– یافتن استراتژی صحیح

– تنظیم گزارش مالی

– نظارت بر امور مالی

– نظارت بر گزارش مالی کارمندان

مشاور مالیاتی یا مالی باید بر تمامی گزارش های مالی که کارمندان وظیفه ی تهیه و ارائه ی آن ها را دارند به صورت دقیق نظارت داشته باشد.

مشاور مالی و مالیاتی در یک سازمان هدف مشترکی را دنبال می کنند و آن صرف هزینه کمتر و کمک به سودآوری شرکت می باشد. یک مشاور مالی ماهر باید تسلط کافی به امور اقتصادی و مالی جامعه و صنف کسب و کار مورد نظر داشته باشد و باید بتواند بهترین مشاوره را برای سودآوری ارائه دهد.

تفاوت مشاوره مالی و مالیاتی

یک مشاوره مالیاتی باید علاوه بر آن که تسلط مفاهیم اساسی حسابداری و مالی داشته باشد باید با قوانین جدید مالیاتی و حقوقی نیز آشنایی کامل داشته باشد و با توجه به تعدد بخضشنامه های صادره، اطلاعات خود را نیز بروز رسانی کند.

مشاور مالیاتی راهکار عملی برای کاهش حداکثری مالیات ارائه می دهد که در نهایت این کار سبب ذخیره سرمایه سازمان می شود و مشاور مالی در تصمیمات مهم سودآوری و خرید و فروش محصولات سازمان دخیل است.

بر اساس تغییرات صورت گرفته در سیستم جامع مالیاتی، برنامه های رسیدگی به موارد مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور کاملا تغییر نموده. با توجه به تغییرات جدید تمامی حساب ها و تراکنش مبالغ بانکی ، فعالیت کارتخوان ها، کدملی و کدپستی بررسی شده و از هرگونه تخلف مالیاتی جلوگیری می شود.

بنابراین هرگونه اشتباه عمدی و سهوی مودیان قابل بخشودگی نیست. این مسئله بسیار مهم است که کسب و کارها در زمینه مالیات بتوانند  اظهارنامه مالیاتی کامل و درستی را به اداره مالیات ارائه دهند. در اینجاست که نقش یک مشاور مالیاتی پر رنگ می شود.

از اینرو بخش مشاوره مالیاتی، مرکز مالی اقتصادی همت تراز با ارائه مشاوره رایگان مالیاتی در زمینه مشاوره مالیاتی وکالتی، مشاوره مالیاتی املاک، مشاوره مالیاتی مدیریت، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات حقوق ، مشاوره مالیاتی برای بدهکاران مالیاتی و … شما را برای آگاهی و انتخاب بهترین مسیرهای مالیاتی در کسب و کارتان همراهی می نماید.

شما می توانید برای ارتباط با مشاوران مالی مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر اقدام نمائید و بعد از بررسی موضوع مشاوره مالیاتی، کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.

=

خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012