مشاوره رایگان مالیاتیبر اساس تغییرات صورت گرفته در سیستم جامع مالیاتی، برنامه های رسیدگی به موارد مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور کاملا تغییر نموده. با توجه به تغییرات جدید تمامی حساب ها و تراکنش مبالغ بانکی ، فعالیت کارتخوان ها، کدملی و کدپستی بررسی شده و از هرگونه تخلف مالیاتی جلوگیری می شود.

بنابراین هرگونه اشتباه عمدی و سهوی مودیان قابل بخشودگی نیست. این مسئله بسیار مهم است که کسب و کارها در زمینه مالیات بتوانند  اظهارنامه مالیاتی کامل و درستی را به اداره مالیات ارائه دهند. در اینجاست که نقش یک مشاور مالیاتی پر رنگ می شود.

از اینرو بخش مشاوره مالیاتی، مرکز مالی اقتصادی همت تراز با ارائه مشاوره رایگان مالیاتی در زمینه مشاوره مالیاتی وکالتی، مشاوره مالیاتی املاک، مشاوره مالیاتی مدیریت، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات حقوق ، مشاوره مالیاتی برای بدهکاران مالیاتی و … شما را برای آگاهی و انتخاب بهترین مسیرهای مالیاتی در کسب و کارتان همراهی می نماید.

شما می توانید برای ارتباط با مشاوران مالی مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر اقدام نمائید و بعد از بررسی موضوع مشاوره مالیاتی، کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.

=

مجوزها authorizition
09140405012