نامه 268/20252/د مورخ 1402/03/30مسئولیت های مهم حسابرس برای کسب و کار

 

اطلاع رسانی درخصوص تمدید زمان ارسال صورتحساب های الکترونیکی

شماره: 268/20252/د

تاریخ:  1402/03/30

 مدیرکل محترم امور مالیاتی …

موضوع: اطلاع رسانی درخصوص تمدید زمان ارسال صورتحساب های الکترونیکی

با عنایت به ضرورت صدور و ثبت صورتحساب ‌های الکترونیکی در سامانه مودیان مطابق قواعد و استانداردهای اعلامی سازمان و با توجه به درخواست ‏های مکرر مودیان و نظر به چالش‏ ها و مشکلات مودیان در جریان ارسال صورتحساب ‌های الکترونیکی صادر شده ایشان به سامانه مودیان و عدم ارسال برخی صورتحساب ‌ها در موعد مقرر، طبق مصوبه جلسه مورخ  1402/03/20 کارگروه راهبری سامانه مودیان موضوع ماده یک قانون پایانه ‏های فروشگاهی و سامانه مودیان که به تصویب وزاری محترم امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیده است، سامانه مذکور برای صورتحساب ‏های صادره تا پایان خرداد ماه 1402 که در مهلت مقرر به سامانه ‏مودیان ارسال نشده است تا تاریخ 1402/04/31 در دسترس مودیان مورد اشاره قرار گرفته و صورتحساب ‌های الکترونیکی ارسال شده توسط مودیان تا مهلت زمانی یادشده، به عنوان صورتحساب‌ های ارسالی در موعد مقرر پذیرفته می ‌شود.

با عنایت به موارد مطروحه، خواهشمند است دستور فرمائید به منظور رفاه و رفع مشکلات و چالش ­های مودیان، در این خصوص اطلاع ­رسانی لازم صورت پذیرد.

برای دانلود نامه اینجا کلیک کنید.

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012