نامه شماره 200/9631/ص مورخ 1400/09/06شب های قدر

نامه شماره 200/9631/ص مورخ 1400/09/06

تولید کنندگان و یا عرضه کنندگان باید برچسب معافیت از مالیات بر ارزش افزوده بر روی بسته بندی کالا های مذکور درج نمایند همچنین دریافت مالیات و عوارض از کالا و خدمات معاف توسط عرضه کنندگان آنها مشمول جریمه ای معادل 2 برابر مالیات و عوارض دریافتی بوده و قابل بخشودگی نمی باشد.

—————————–توضیحات در مورد بخشنامه صادره ——————————————

مرکز مالی اقتصادی همت تراز ارائه دهنده جدیدترین بخشنامه های مالی و مالیاتی می باشد، با مابروز باشید. برای ارتباط با ما کافی  است اینجا کلیک کنید.

با عنایت به اجرای قانون دائمی  مالیات بر ارزش افزوده از تاریخ 13/10/1400 و با توجه به تبصره (4) بند”الف” ماده (9) قانون یاد شده که مقرر می دارد” اعمال معافیت های مالیاتی در خصوص مواد خوراکی مذکور در اجرای این بند، منوط به اخذ گواهی سلامت  محصول از مراجع قانونی ذی صلاح از قبیل سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو است..، خواهشمند است به منظور جلوگیری از سردرگمی فعالان  اقتصادی و بهره گیری بهینه و بهنگام آنان از معافیت لحاظ شده، دستور فرمایید در خصوص اطلاع رسانی جامع و کامل به مشمولان این بند اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

 

برای دانلود نامه اینجا کلیک کنید.

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012