خدمات حسابرسی شرکت افزون تجارت کیمیا
شرکت افزون تجارت کیمیا

شرکت افزون تجارت کیمیا در سال 1396 با هدف تولید انواع روغن های صنعتی و موتوری با برند ATKOL با بهره گیری از دانش فنی متخصصین داخلی تاسیس شد.

افتخار ما داشتن مهارت کافی و لازم در زمینه تولید انواع روغن موتوری و صنعتی و ضدیخ با تکیه بر دانش فنی متخصصین داخلی می باشد.

همچنین در راستای تبعیت از روند پایدار و ارزش‌های سازمانی خود، یعنی احترام به مشتری، رعایت اصول شهروندی و حفظ و صیانت از محیط زیست را در دستور کارخود قرار داده است.

برخی محصولات تولیدی توسط شرکت افزون تجارت کیمیا

  • روغن های موتور بنزینی
  • روغن های موتور دیزلی
  • روغن های دنده دستی خودرو
  • روغن های دنده اتوماتیک خودرو
  • روغن های گردشی و هیدرولیک
  • روغن های دنده صنعتی
  • سایر روغن های صنعتی
  • روغن های فرآیند لاستیک

 

خدمات ارائه شده در مرکز مالی اقتصادی همت تراز

حسابرسی به مجموعه کنترل و بررسی‌هایی گفته می شود که برای رسیدگی به اسناد و اطلاعات مالی انجام می‌گردد. این کار باعث می‌شود که یک گزارش از روش‌های مربوط به حسابداری یک سازمان از طریق فرد حسابرس به دست آید. صحت صورت‌های مالی نیز در گزارشات حسابرسی مشخص می‌شود. حسابرس باید برای انجام گزارش کار خود اسناد و اطلاعات مالی یک مجموعه را به طور کامل مورد بررسی و مطالعه قرار داده و مالکیت دارایی‌ها و بدهی‌ها را به اثبات برساند. در سال مالی 1401 طبق ماده ۲۷۲ ق.م.م تمامی شرکت‌ها و اشخاصی که درآمد ناخالص آنها بیشتر از مبلغ ۸۰ میلیارد ریال و یا دارایی های آنها بیشتر از 150 میلیارد ريال باشد باید گزارشات حسابرسی خود را به طور دقیق ارائه دهند. این گزارشات در سه ماه پس از انقضای ارائه اظهارنامه باید به سازمان امور مالیاتی تسلیم شود. (تسلیم اظهارنامه اشخاص حقیقی در سال 1402 به مدت 10 روز تمدید گردید یعنی اشخاص حقیقی می بایست تا 10/04/1402 نسبت به تسلیم اظهارنامه اقدام نمایند. پس با توجه به مطلب بالا آخرین فرصت ارائه صورتهای مالی به سازمان امور مالیاتی برای اشخاص حقیقی 10 مهر 1402 می باشد. و برای اشخاص حقوقی به دلیل عدم تمدید اظهارنامه عملکرد 30/07/1402 می باشد. اگر هر مجموعه در مهلت زمان مقرر گزارش حسابرسی و صورت های مالی خود را ارائه ننماید، علاوه بر تعلق جریمه معادل بیست درصد (20%) مالیات متعلق، درآمد مشمول مالیات آن‌ها طبق مقررات این قانون از طریق رسیدگی تعیین خواهد شد. همین امر منجر گردیده سازمان های گوناگون برای گزارش حسابرسی خود از افرادی که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند، استفاده کرده و خدمات حسابرسی را برای گزارش خود بکار گیرند. ما در مرکز مالی اقتصادی همت تراز با دارا بودن حق امضا از طرف جامعه حسابداران رسمی قادر به انجام خدمات حسابرسی و ارائه گزارش حسابرسی می باشیم، ما در این مرکز علاوه بر حسابرسی دقیق، تنظیم اسناد و رفع نواقص موجود در فرآیند های مالی شرکت روند دریافت تسهیلات به بانکها را فراهم می کنیم.

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012