تهیه گزارش مالی شرکت گز آنیتک اصفهانتهیه گزارش مالی شرکت گز آنیتک اصفهان

شرکت شرکت آنی تک (گز آنتیک اصفهان)  از شرکت های پیشرو در زمینه تولید گز و سوهان است که در سال 1371 بر پایه تجربه و دانش 80  ساله خاندان دردشتی در راستای تولید گز سنتی به صورت کاملاً صنعتی با هدف جهانی سازی این محصول تاسیس گردید. مجهز بودن به آزمایشگاه های پیشرفته و واحد R&D به منظور آگاهی ازجدیدترین دستاوردهای روز دنیا در زمینه تولید، بسته بندی و ماشین آلات با جدیدترین استانداردها و سیستم های کنترل کیفیت این شرکت را در جایگاه یکی از بزرگترین و مدرن ترین تولیدکنندگان گز و سوهان قرار داده است. آنتیک با داشتن مدیری مدبر و دوراندیش و کارکنانی مجرب و متخصص در بخش های مختلف شرکت محصولاتی با بهترین کیفیت و مرغوبیت بالا به جهانیان عرضه کرده است. شرکت گز آنتیک همیشه برآن بوده که اصول خود را برپایه صداقت، مشتری مداری و کیفیت قرار دهد. جایگاه برتر این شرکت درمیان تولید کنندگان گز خود گواه این امر بوده است.

 متخصصین مرکز مالی اقتصادی همت تراز که در زمینه های خدمات مالیاتی از جمله : تهیه صورت های مالی شرکت ها، پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان، دفاع از پرونده های مالیاتی و کاهش مالیات، تهیه صورت های مالی شرکت ها، مالیات بر ارزش افزوده فعالیت می کنند و شما می توانید به راحتی پرونده های مالیاتی شما را بدون هیچ نگرانی در اختیار آنان قرار دهید. 

خدمات مرکز مالی اقتصادی همت تراز برای شرکت آنی تک

قوانین پیچیده مالیاتی، بخشنامه‌های متعدد و مبهم و تعارض در قوانین، تهیه گزارش مالی و ارائه به سازمان امور مالیاتی کاری بسیار دشوار و تخصصی است. این دشواری و پیچیدگی نه تنها موجب سردرگمی می گردد، بلکه درنهایت منجر به پرداخت مالیات‌هایی سنگین و ایجاد خسارت‌های جبران‌ناپذیری برای مجموعه ها می شود.

ما در مرکز مالی اقتصادی همت تراز، وابسته به جامعه حسابداران رسمی ایران و مشاوران رسمی مالیاتی ایران، به‌عنوان یکی از قدرتمندترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و مالیاتی بوده که با به خدمت گرفتن افرادی حرفه ای و شایسته از حسابداران، مشاوران و وکلای مالیاتی، آماده ارائه خدمات مشاوره مالی و مالیاتی به مجموعه ها می باشیم. برخی خدمات ارائه شده به شرکت آنتیک شامل: مشاوره مالیاتی، طراحی و اجرای سیستم‌های مالی، خدمات حسابداری و حسابرسی، تنظیم لوایح مالیاتی، تراکنش های مشکوک بانکی، محاسبه بهای تمام شده محصولات می باشد.

محصولات تولیدی توسط شرکت آنی تک

در زیر به نمونه ای از محصولات پر طرفدار گز آنتیک می پردازیم :

  • انواع گز
  • سوهان
  • نبات
  • پولکی

خدمات مرکز مالی اقتصادی همت تراز 

در زیر به نمونه ای از مهم ترین خدمات مرکز مالی اقتصادی همت تراز می پردازیم : 

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012