بخشنامه 200/1401/28 مورخ 1401/05/12پایانه های فروشگاهی

به پیوست مصوبات کارگروه راهبری سامانه مودیان در خصوص سند ویژگی‌ها و مشخصات فنی پایانه های فروشگاهی – حافظه مالیاتی موضوع تبصره (3) ماده (3) قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و پیوست های آن که حسب مصوبه شماره 885073مورخ 1401/05/09به تایید وزیران محترم امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیده است، به شرح ذیل جهت اجرا ابلاغ می شود:

سند ویژگی‌ها و مشخصات فنی پایانه های فروشگاهی -حافظه مالیاتی

دستورالعمل نحوه صدور صورتحساب الکترونیکی

قالب شناسه یکتای حافظه مالیاتی و شماره منحصربه‌فرد مالیاتی

دستورالعمل فنی نحوه اتصال به سامانه مودیان

————————توضیحات در مورد بخشنامه صادره ————————————–

مرکز مالی اقتصادی همت تراز ارائه دهنده جدیدترین بخشنامه های مالی و مالیاتی می باشد، با مابروز باشید. برای ارتباط با ما کافی  است اینجا  کلیک کنید.

تبصره۳- مؤدیان به وسیله پایانه فروشگاهی که دارای حافظه مالیاتی و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد مبادرت به صدور صورتحساب الکترونیکی می نمایند. ویژگی ها و مشخصات فنی پایانه فروشگاهی،  حافظه مالیاتی و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط، نحوه  تبادل اطلاعات میان حافظه مالیاتی با سامانه مؤدیان توسط کارگروه راهبری سامانه مؤدیان تعیین می شود.

برای دانلود بخشنامه و پیوست آن اینجا کلیک کنید.

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012