معرفی پرکاربردترین نرم افزار های حسابداری

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری، در واقع نرم افزاری است که بتواند نیاز های شما را در حوزه تولید کالا و خدمات بر طرف نماید و بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش شما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه دخل و خرج، یاری دهد.

شمار نرم افزار های حسابداری و حسابرسی عمومی و تخصصی با پیشرفت فناوری و استاندارد های مالی، در حال  افزایش بوده و تصمیم برای خرید بهترین نرم افزار را دشوار می کند. چرا که انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری می تواند هزینه ها را افزایش داده و منجر به اختلال در فعالیت مالی شرکت شود.

 

۱- نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار
سپیدار، نرم افزار حسابداری شرکتی کمپانی معروف همکاران سیستم میباشد که با هدف پیاده سازی سیستم مالی منسجم مخصوص شرکتهای کوچک و متوسط ایجاد شد. این نرم افزار یکی از معروف ترین و قدیمی ترین های نرم افزار حسابداری شرکتی بازار ایران می باشد که سالهاست حسابداران زیادی برای محاسبات شرکتی با آن سر و کار دارند و در بسیاری از آموزشگاه های حسابداری نیز تدریس می شود.

«دشت» نام بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی شرکت همکاران سیستم می باشد که در کنار نرم افزارهای فروشگاهی هلو، از بهترین نرم افزارهای حسابداری معروف فروشگاهی در ایران هستند.

۲- نرم افزار مالی اداری و حسابداری رایورز:

در تعاریف نوین، حسابداری را فرآیند طبقه بندی، پردازش و گزارشگری اطلاعات اقتصادی می نامند؛ به طوری که برای استفاده کنندگان اطلاعات اداری مالی، شرایط و امکان قضاوت و تصمیم گیری آگاهانه را فراهم سازد. امروزه انجام این فرآیند بدون استفاده از تکنولوژی های روز که بخشی از آن را نرم افزارها تشکیل می دهند امکان پذیر نمی باشد.برای مثال نرم افزار مالی اداری رایورز با سابقه ای طولانی در روند ارائه نرم افزار.

در رویکرد سنتی، سیستم حسابداری مالی وکنترل بودجه و دفترداری به دلیل اینکه از یکسو تمامی فعالیت های سازمان را به یک واحد قابل اندازه گیری “واحد پولی همگن” تبدیل می نماید و امکان نظارت، کنترل و پیگیری را فراهم می سازد و از سوی دیگر، با اعمال کنترل داخلی قوی، امکان بروز اشتباه را به حداقل می رساند، پاسخ گویی به نیازهای اطلاعاتی را از طریق سیستم حسابداری پیشرفته انجام می دهند.

۳- نرم افزار مالی، اداری و صنعتی آسا سیستم

شرکت آسا سیستم اسپادانا با تولید نرم افزارهای یکپارچه که علاوه بر ساختار اصولی ، از ویژگی سهولت در کاربردی نیز برخوردار باشند ، بعنوان مهمترین هدف و رسالت شرکت قرار گرفت . بطورتیکه نرم افزارهای مذکور با تمرکز بر نیازها و خواسته های مشتریان و مطابق با آخرین استانداردهای موجود ایجاد و توسعه یافت . تاکنون بیش از ۱۵ ماژول نرم افزاری توسط این شرکت تولید و پس از سپری نمودن دوران تست ، در اختیار مشتریان عزیز قرار گرفته است .در طول یک دهه فعالیت ، این شرکت افتخار همکاری با بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی و بازرگانی در نقاط مختلف کشور از جمله استان های اصفهان ، تهران ، شیراز ، چهارمحال و بختیاری و … را در کارنامه خود ثبت نموده است .

۴- نرم افزار نوآوران

نرم افزار مالی نوآوران به عنوان قدیمی ترین محصول این مجموعه اولین بار با تکنولوژی داس نوشته و بهره برداری شد و پس از آن با گرایش صنایع به سیستم عامل ویندوز  نسخه جدید این نرم افزار با تکنولوژی ویندوز تولید شد. بهره مندی از سال ها بازخورد مشتریان از سیستم مالی تحت داس ، نسخه تحت ویندوز را از سایر رقبا کارآمدتر و کاربر پسندتر کرده این نرم افزار به عنوان هسته سایر سیستم ها امکان ایجاد سند اتوماتیک را برای کاربران فراهم کرده است.

۵- نرم افزار حسابداری پارسیان

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه پارسیان(انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند.

 

ثبت نام