خدمات حسابرسی داخلی برند ساتکس
مجموعه کارخانجات ساتکس همواره خود را همسو و متکی بر ارزش ها و اهداف والای خود دانسته و می کوشد تا با تولید محصولاتی با کیفیت و مرغوب نماینده ای شایسته در صنعت نساجی کشور باشد و به عنوان یک متخصص پیشرو درحوزه پارچه های صنعتی دامنه وسیعی از محصولات ضد آب را ارائه می کند در واقع می توان گفت یکی از معتبرترین برندهای پارچه در ایران است و محصولات با بالاترین کیفیت و مرغوبیت بی رقیب و همچنین قیمت مناسب اقتصادی توانسته روز به روز بازار مصرف گسترده تری داشته باشد.

این شرکت فعالیت ابتدایی خود را از سال 1341 آغاز نموده و طرح بازسازی و تحول اساسی این واحد صنعتی در سال 1365 در زمینی به مساحت تقریبی 4700 متر مربع در محل فعلی کارخانه شماره 1 در اصفهان آغاز شد و در راستای برنامه توسعه شرکت فازهای 2، 3 ،4 و 5 نیز به مجموعه اضافه گردید.

کارخانجات با زیر بنای حدود 21 هزار متر مربع شامل سالن های چله پیچی، بافندگی، رنگرزی، لمینت و انبارهای متعدد و با برخورداری از پشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات تولید منسوجات در سال 1391 فاز حقوقی به صورت رسمی افتتاح شد. راه اندازی این کارخانه موجب ایجاد اشتغال برای تعداد 300 نفر بصورت مستقیم و حدود 1400 نفر بصورت غیر مستقیم از جوانان شده و کمک شایانی به توسعه منطقه نموده است.

به جهت حرکت در مسیر بهبود مستمر و ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود در سال 1395 موفق به اخذ گواهینامه ایزو (BS OHSAS 18001:2007 – ISO 9001:2015 – ISO 14001:2015) شده است. دریافت نشان استاندارد ایران و ارائه خدمات پس از فروش در بازارهای داخلی باعث شده از رقبای خود برتری کسب کرده و در حوزه رضایتمندی مشتریان خود قرار بگیریم، همچنین با واردات ماشین آلات مدرن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت ایرانی، به توان تولید سالانه بیش از ده میلیون متر مربع در زمینه انواع پارچه های ضد آب با روکش پی وی سی رسیده و بازار محصولات مصرفی از قبیل ترانزیت، سایبان، پارچه های سراجی، بنر تبلیغات و همچنین پارچه های محافظ بهداشتی با ویژگی هایی نظیر ضد آب بودن، مقاوم در برابر نور آفتاب و انعطاف پذیری را از آن خود کنیم و حیطه بازار محصولات صادراتی به کشورهای همسایه را در دست بگیرد.

این امر با تکیه بر تجربه متخصصین و مدیران ارشدی که همگی افتخار ایرانی بودن را یدک می کشند و خواستار اقتدار میهن عزیزمان هستند بدست آمده است مجموعه ما با تمام توان خود خواهان عدم وابستگی کشور به محصولات وارداتی می باشد تا بتوانیم محصولی صد در صد ایرانی را وارد بازار نماییم و خواهان حمایت از سوی شما هم میهنان عزیز جهت خرید کالای ایرانی و شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان هستیم.

معرفی برند ساتکس

ضد آب یکی از روشهای تکمیلی است که پوشش سطح با استفاده از یک لایه پلیمری از طریق پد کردن بر روی پارچه قرار می گیرد و به کمک دما پخت و فیکسه آن انجام می گردد. هدف این تکمیل ایجاد شرایطی است تا به واسطه آن قطرات آب موجود بر سطح کالا به داخل آن نفوذ نکنند. کالای ضدآب شده بیشتر به عنوان پارچه های مقاوم در برابر نفوذ آب و کفپوش های ضد آب، ضد لکه و روغن مورد استفاده قرار می گیرد. یک مشکل اجتناب ناپذیر مواد کاربردی جهت تکمیل ضد آب ثبات کم آنها است که ناشی از نیروی کم اتصالات ایجاد شده به وسیله پیوندهای عرضی است برای تولید این ترکیبات جدید نوع خاصی از فلوئورکربن ها و ایزوسیانات هایی که تقویت کننده نامیده می شوند به کار برده شده اند. با استفاده از این فلوئور کربن ها کالا طی شستشوی خانگی سریع تر تمیز شده و آلودگی ها به راحتی از سطح آن پاک می شوند.

پارچه های ضدآب در انواع مختلف و با ترکیبات متفاوتی وجود دارد. موادی که در پارچه های ضد آب استفاده می شود نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، که در اصل پوششی است به عنوان یک لایه ای پیش ساخته به صورت رول یا شیت تولید می گردد. سایز، طول و عرض پارچه ی عایق رطوبتی بر اساس نیاز تغییر می کند.

امروزه استفاده از پارچه های ضدآب بهترین راهکار جهت مقابله با رطوبت می باشد. پارچه ی عایق رطوبتی از مصالح ساختمانی است که برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت به فضای داخلی سازه استفاده می شود. چرا که نشت رطوبت به مرور باعث تضعیف و تخریب سازه می شود. پارچه برزنت هم نسوز است و هم ضد آب است که می توانید در هر صورت در هر جایی که می خواهید استفاده نمایید هم به عنوان سایبان و هم می توانید لباس هایی که تهیه می نمایید مختص کار خود از این جنس پارچه باشد.

پارچه پی وی سی نوعی پارچه ی ضد آب است که میتوانید از این نوع پارچه هم استفاده کنید برای روی سایبان ها یا چادرهای مسافرتی که تهیه می کنید میتوانید جنس آن را پی وی سی در نظر بگیرید و تهیه نمایید.

پارچه های ضد آب و لک

پارچه ضد آب و لک پارچه های معمولی که می پوشید نیستند بلکه با ویژگی خاصی که دارند در بسیاری از موارد خاص مانند چادر ماشین د، چادر خیمه ای، چادرمسافرتی، چادر اسکلتی و .. بسیار کاربردی عمل میکنند.

اگر برای تهیه پوشک و پوشک بچه، کت بارانی، پد های روزانه، روکش های مبلمان در فضای باز، پرده های دوش، گزینه ای وجود داشته باشد، به دنبال موادی هستید که اجازه ندهد آب از آن عبور کند.

پارچه ضد آب به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

 گورتکس: در این بین پارچه های گورتکس بیشترین قیمت را دارند در ساخت وسایلی مثل کفش کوه نوردی استفاده می شوند.

برزنت: پارچه های برزنت قدیمی ترین نوع پارچه ضد آب هستند.

شمعی: و پارچه های شمعی زیر گروهی از پارچه های برزنت محسوب می شوند و به عنوان عایق به کار می روند.

برخی محصولات تولیدی توسط شرکت هومتکس

  • پارچه کانتینری
  • سایبان چادری
  • پارچه بافته شده با مواد ضد آب
  • کالیته های رنگی
  • کالیته جاجیم
  • برزنت
  • آستر
  • بنتون
  • بَنِر

خدمات ارائه شده در مرکز مالی اقتصادی همت تراز

برای جلوگیری از اشتباه و سوء استفاده در سازمان ایجاد سیستم نظارتی، دغدغه همیشگی مدیران بوده است. حسابرسی داخلی فرآیندی برای برطرف کردن مشکلات مالی مجموعه ها و اطمینان از صحت گزارشات مالی زیر نظر مدیران انجام می گردد. در واقع حسابرسی داخلی سیستم کنترلی در سازمان و کسب و کار ها می باشد که می تواند مدیران سازمان ها را از فعالیت های صورت گرفته با کیفیت عملیات مالی همچنین ایرادات و اشتباهات رخ داده شده مطلع نماید و مانع از اشتباهات و سوء استفاده های مالی را نیز بگیرد. بخش حسابرسی داخلی وظایف زیادی بر عهده دارد اما به طور کلی حسابرس داخلی باید به کلیه امور حسابداری تسلط داشته باشد تا بتواند فعالیت های حسابداری را بررسی و با توانایی تحلیل داده های مالی ایرادات و اشتباهات صورت گرفته را کنترل نموده و گزارشات صحیحی ارائه نماید. حسابرس داخلی می توانند کمک شایانی به حفظ منابع و دارایی سازمان و جلوگیری از تخلفات و اتلاف منابع نماید. حسابرسی داخلی در واقع یک نوع پایش خود است قبل از اینکه حسابرسان مستقل اقدام به انجام این کار بکنند. اثر بخشی و کارایی عملیات حسابرسان داخلی منجر به فعالیت های سودآور و و افزایش دارایی ها و بالا بردن عملکرد واحد تجاری و سازمان می شود.  شرکت ها و بنگاه های اقتصادی برای حسابرسی داخلی خود می توانند واحد جداگانه داشته و افرادی متخصص را برای این کار استخدام کنند و یا اینکه از موسسات خدمات مالی و حسابرسی در این خصوص کمک بگیرند. این موسسات با اعزام حسابرسان متبحر می توانند کلیه امور مربوط  به حسابرسی داخلی شرکتها را طبق نظر و درخواست کارفرمایان انجام دهند و گزارش جامع و مکتوب تهیه نمایند. مرکز مالی اقتصادی همت تراز با دارا بودن نیروی متخصص آماده انجام خدمات حسابرس داخلی به شما عزیزان می باشد. حسن استفاده از موسسات مالی و حسابرسی، داشتن اعتماد بیشتر است به دلیل اینکه به صورت کاملاً مستقل و بدون جهت گیری انجام می شود. حسابرس داخلی می تواند یک فرد حقیقی یا افرادی از داخل مجموعه باشند یا می تواند یک شخصیت حقیقی یا حقوقی خارج از مجموعه باشد، آنان از طرف مدیریت مجموعه انتخاب می شوند و وظیفه پاسخگویی در مورد گزارشات حسابرسی بر عهده آنها می باشد.

مرکز مالی اقتصادی همت تراز در مجموعه ساتکس به خدمات حسابرسی داخلی پرداخته تا با یک روش سیستماتیک منجر به اثر بخش تر کردن و ارزیابی فرآیند راهبری، بهبود کنترل های داخلی و مدیریت رسیک در واحد های تجاری ایفای نقش کرده تا آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری نمایند. همت تراز با رعایت آیین نامه اخلاقی و استفاده از بروز ترین استانداردهای بین المللی حسابرسی داخلی و دستورالعمل های مربوطه به اجرای خدمات حسابرسی داخلی می پردازد.

پاسخگوی سوالات شما
جهت پاسخگویی به سوالات مالی و مالیاتی خود می توانید از خدمات رایگان مرکز مالی اقتصادی همت تراز از قبیل مشاوره مالیاتی در زمینه تراکنش های بانکی، مشاوره مالیاتی املاک و خانه های خالی، مشاوره مالیاتی در راستای ماده 181 و پلیس مالیاتی، مشاوره مالیاتی اصناف، مشاوره مالیات فهرست معاملات فصلی، مشاوره مالیاتی سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی استفاده کنید. کافیست با مشاوران مرکز مالی اقتصادی همت تراز از طریق فرم زیر در ارتباط باشید. کارشناسان همت تراز در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود.
=
خدمات مشاوره Consulting services
مجوزها authorizition
09140405012