باشگاه همت

باشگاه مرکز مالی اقتصادی همت تراز با نام باشگاه همت در راستای قدردانی از اعتماد شما و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضاء ، تقویت ارتباط تعاملی بین مرکز مالی اقتصادی همت تراز و اعضاء در جهت افزایش رضایتمندی شما دوستان گرامی ایجاد شده است.

اعضاء مرکز مالی اقتصادی همت تراز می­توانند به صورت رایگان در باشگاه همت عضو گردیده و با انجام فعالیت­هایی نظیر دعوت از دوستان، خرید محصول، معرفی به آشنایان و … از امکانات مختلف باشگاه همت بهره­مند گردند.

 

قوانین و مقررات باشگاه همت

باشگاه همت با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضاء ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه همت می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید.

۱- مرکز مالی اقتصادی همت تراز و باشگاه همت، تابع قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

۲-  باشگاه همت اختیار دارد تا تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال و به محض درج در سایت، اجرایی نماید.

۳- خدمات و محتویات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه همت عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به مرکز مالی اقتصادی همت است و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتویات، نقل قول از محتویات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

۴- هرگونه تلاش برای دسترسی غیرمجاز به اجزا، اسناد، اطلاعات، محتویات و… این پایگاه از طریق رمزگشایی، هک و هر روش غیرمجاز دیگر ممنوع می­ باشد.

۵- تمامی افرادی که در سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز ثبت نام نموده اند ، عضو باشگاه همت محسوب می‌شوند.

کلیه اعضاء حقیقی و حقوقی می‌توانند عضو باشگاه همت شده و از خدمات آن استفاده نمایند. برخورداری از جوایز و خدمات باشگاه همت توسط همه­ی اعضاء امکان‌پذیر می‌باشد.

امتیازات تخصیص داده شده به مشتریان توسط باشگاه همت، هیچ ارزش نقدی و ریالی نداشته و اعضای باشگاه نمی‌توانند مطالبه و ادعای قانونی برای دریافت وجه نقد در ازای امتیازات خود داشته باشند.

با تغییر نام ، عضویت در باشگاه همت  لغو و مانده امتیازات صفر می‌گردد. لذا مشترک جدید می‌بایست مجدداً برای عضویت در باشگاه همت از طریق سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز  اقدام نماید.

پس از عضویت مشترکین در باشگاه همت، اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ای به ایشان در خصوص ، جوایز، کمپین‌ها و کدهای تخفیف ، از طریق ایمیل و سایت صورت می‌پذیرد.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و محدودیت در دسترسی به وب ­سایت، باشگاه همت نهایت تلاش خود را جهت رفع مشکل در اسرع وقت خواهد نمود لیکن هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی به وجود آمده نخواهد داشت.

 در صورت هرگونه سوء استفاده‌ مشترک از حساب کاربری خود در باشگاه همت و یا عملکرد مغایر با قوانین و مقررات باشگاه همت، مرکز مالی اقتصادی همت تراز می‌تواند بدون اعلام قبلی نسبت به لغو عضویت مشترک در باشگاه همت اقدام نماید.

امتیازات کسب شده توسط مشترک در هر سال، تا پایان سال بعد آن قابل استفاده است و پس از آن منقضی می‌شود. (به عنوان مثال تمامی امتیازات کسب شده در سال ۱۳۹۹ در صورت عدم استفاده در پایان سال ۱۴۰۰ منقضی می‌گردد.)

باشگاه همت، متعهد به حفاظت از حریم خصوصی اعضای خود است.

باشگاه همت در موارد زیر مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده از اعضای باشگاه می‌باشد:

۱- درصورتی‌که اعضا مشخصات یا رمز ثبت شده برای استفاده از خدمات باشگاه همت را فراموش کرده باشند، مرکز مالی اقتصادی همت تراز برای مشخص نمودن هویت و انجام همکاری‌های لازم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نماید.(در صورت وارد نمودن ایمیل هنگام ثبت نام)

۲- برای فراهم نمودن خدمات مورد تقاضای اعضا.

۳- اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ای به اعضا در مورد جوایز و خدمات ارائه شده در باشگاه.

استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد.

ارائه محصولات، خدمات و یا آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، باشگاه همت می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید. مرکز مالی اقتصادی همت تراز هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سایت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می-پذیرد. باشگاه همت می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد.

ثبت نام کنید

در باشگاه همت ثبت نام و ۵ امتیاز ویژه دریافت کنید.

امتیازتان را افزایش دهید

با دریافت مشاوره، شرکت در کارگاه های آموزشی، خرید محصول(نرم افزار ، کتاب، فایل آموزشی  و ..)، معرفی به دوستان و … امتیاز خود را افزایش دهید.

جایزه ببرید

با استفاده از امتیازات کسب شده، از جوایز و مزایای متنوع برخوردار شوید.

عضویت:

شما می­توانید با ثبت نام در سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز و طی مراحل ذیل در باشگاه همت عضو شوید:

با عضویت در سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز به آدرس (www.hemattaraz.ir)به طور خودکار عضو باشگاه همت محسوب خواهید شد.

 

کسب امتیاز:

 

کسب امتیاز در باشگاه همت
ردیف عنوان امتیاز کسب شده
۱ ثبت نام در باشگاه همت  ۵ امتیاز
۲ دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه همت(به ازای هر فرد)  ۵ امتیاز
۳ هدیه تولد(درج تاریخ تولد در فرم ثبت نام)   ۲ امتیاز
۴ شرکت در نظر سنجی (به ازای هر نظر سنجی)  ۱ امتیاز
۵ خرید محصول(به ازای هر ده هزار تومان)  ۳ امتیاز
۶ شرکت در کارگاه آموزشی(به ازای هر کارگاه)  ۱۵ امتیاز
۷ دریافت مشاوره (به ازای هر ساعت)  ۲۰ امتیاز

 

در این بخش از باشگاه همت می‌توانید با کسب امتیازهای مورد نیاز، کد تخفیف مربوط به پیشنهاد دلخواه‌تان را از باشگاه همت دریافت کنید و سپس با مراجعه به سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز در قسمت باشگاه همت با ارایه کد تخفیف، محصولات یا خدمات مورد نظرتان را با شرایط ویژه‌ دریافت نمایید. این کدهای تخفیف تنها ویژه اعضای باشگاه همت میباشد و برای دریافت کد تخفیف، پرداخت نقدی صورت نمی‌گیرد.

جوایز و مصرف امتیاز:

اعضای باشگاه همت می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل نمایند:

۱- استفاده از لیست خدمات اعضای باشگاه(مندرج در سایت)

۲- اطلاع رسانی در خصوص تخفیفات، سرویس های جدید، خبرها و وقایع باشگاه، از طریق سایت و ایمیل برای اعضا ارسال می‌گردد. همچنین لازم است برای دریافت جوایز به دو مورد زیر توجه شود:

۳-  امکان تغییر یا عودت بسته و بازگرداندن امتیاز پس از دریافت جایزه وجود ندارد.

۴-  در خصوص جوایزی که پرداخت نقدی دارند، امکان لغو سفارش و بازگرداندن هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد.

 همین حالا با مراجعه به سایت مرکز مالی اقتصادی همت تراز به آدرس (www.hemattaraz.ir) و ورود به بخش باشگاه همت، از جوایز متنوع باشگاه بهره مند شوید.

 

قوانین باشگاه   قوانین باشگاه

ثبت نام